reklam
  • ANKA UCUZ TELEFON A2

ANKA UCUZ TELEFON A2

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 85,00₺

  
garanti

 KAPIDA ÖDEME KARGO İLE NAKİT VEYA KREDİ KARTI TEK GEÇİM
05353083543
Anka A02 tuşlu uygun fiyatlı cep telefonu denince akla gelen ürünlerden biridir. Kibar yapısıyla dikkat çekmekte ve kolay kullanıma sahiptir. Yaşlılar, askerler ve çalıştığı kurum nedeniyle 2. telefon olarak kullanılan bu telefonların çok tercih edilmesinin sebebide uygun fiyatlı olmasına bağlıdır.

 Tuşlu cep telefonları arasında uzun zamandır yerini koruyan bu cihazlar kendi alanında satış rekorları kırmıştır. Kolay kullanımı sizi memnun ettiği gibi şarj süreside oldukça yüksektir. Serivs garantili bu telefonlar tüketici tarafından gerçekleşmemiş her problemde satıcı tarafından servise sokulup gereği yapılmaktadır.


UZUN BEKLEME SÜRESİ 

OYUNLAR

3D SES ÇIKIÇ

TAKVİM

AJANDA

EL FENERİ

LİON BATARYA 

ALARM

HESAP MAKİNASI

"

Ucuz telefon
 Genelde tercih edilmesinin sebebi kolay kullanımı sağlamlığı ve şarj süresinin uzun olması olan bu telefonlar fiyatıyla da caziptir. Halk arasında tuşlu telefon olarak geçen bu ceptelefonları askerler için telefon olarak da adlandırılabilir. Uygun fiyatlı telefon denince akla gelen sitemizde satış yapan telefon satış firmaları bir çok çeşit telefon sunmaktadır. Ucuz tuşlu telefonlar ortalama 100 tl civarında olup çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi