reklam
  • gizli ses kaydedicisi

gizli ses kaydedicisi

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 129,00₺

  
garanti

SES KAYIT CİHAZI
KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ
İLETİŞİM HATTI ; 0535 308 35 43

Mini A8 Kişi Takip Sistemi Ve Ses Dinleme Cihazı

 Ses dinleme, gizli ses kayıt cihazı, ses kayıt cihazı böcek, gizli ses kaydedicisi, ses kayıt, seskaydedici, ortam dinleme
 
SMS kodlama sistemi ile çalışır. Kendi telefonunuzdan cihaza yerleştirdiğiniz SIM kart numarasına SMS kodlarını göndererek cihazı kumanda edebilirsiniz.
 
Dil Değişikliği ve Numara Tanımlama; LAG2 yazılıp cihazdaki numaraya SMS atılır. Bu işlem hem cihazın dilini ingilizceye çevirir hemde sizin numaranızı kendine tanımlar ve başka numaralar aradığı zaman meşgul görünür. Kodu gönderdikten sonra cihaz size SMS ile geri dönüş yapar ve kod aktif olur.
 
Ortam Dinleme Özelliği Açma-Kapatma; Cihazın dil ayarını yaptıktan sonra, ortam dinleme özelliğini aktif etmek için SMS atılır;
Ortam Dinleme Sesi Açma; HM1 (Bu kod cihazın ortam dinleme özelliğini açar)
Ortam Dinleme Sesi Kapatma: HM2 (Bu ortam dinleme özelliğini kapatır. Kod aktif iken cihazdaki SIM kart sürekli meşgul görünür)
Bu iki kod (LAG2 ve HM1) ana kodlardır ve ortam dinlemesi yapabilmeniz için yeterlidir. Aşağıdaki kodlar ise isteğe bağlı özellikleri kontrol edebilmeniz içindir.
Fabrika Ayarlarına Geri Dönme; fabrika ayarlarına dönmek için RESET yazılıp SMS atılır. Cihaz fabrika ayarlarına döner.
 

Konum Bilgisi Alma; cihazdan konum bilgisi almak için LBS yazılıp SMS atılır. Cihaz bulunduğu konumun harita linkini size SMS olarak bildirir. Hata payı vardır. (5-250m)

Cihazın Durumu Hakkında Bilgi Alma; cihazdan durum bilgisi almak için DSP yazılıp SMS atılır. Cihaz anlık bilgilerini (batarya durumu, mod, özellikler, vs.) size SMS olarak bildirir.
 

Ses vaya Titreşim Sensörü Özelliğini Açma-Kapatma; Ortam Dinleme ve Takip Cihazının ses ve titreşim sensörü özellikleri mevcuttur. Ses sensörü açık iken cihaz ortamda ses algıladığında, geçerli moda göre sizi arar yada SMS atar. Aynı şekilde titreşim sensörü açık iken cihaz sarsıldığı zaman, geçeri moda göre sizi arar veya SMS atarak sizi bilgilendirir.
 
Ses Sensörü Açma; GDM1
Ses Sensörü Kapatma; GDM2
Titreşim Sensörü Açma; GDM3
Titreşim Sensörü Kapatma; GDM4

Ses dinleme, gizli ses kayıt cihazı, ses kayıt cihazı böcek, gizli ses kaydedicisi, ses kayıt, seskaydedici, ortam dinleme


Cihazın Modunu Ayarlama; bu özellik ile cihazın size geri dönüş şeklini belirleyebilirsiniz,

SMS ve arama aktif: MOD1
Sadece arama  aktif  MOD2 
Sadece SMS aktif: MOD3
SOS düğmesi: Cihazın yanında kırmızı olan tuşa 5 sn basıldığı zaman cihaz kayıtlı numarayı arar. Bu daha çok çocuk ve yaşılar yada tehdit altında olan biri içindir.
 

Notlar:
Cihaz gönderdiğiniz her mesaja cevap verir ve böylece gönderdiğiniz kod aktif olur. Eğer yollamış olduğunuz SMS e cevap vermiyorsa kontörü bitmiştir. SMS ler bazen geç gelebilir. Ayrıca katınızın SMS atıp atmadığını normal telefondan test ediniz.
Cihaza ulaşılamıyor diyorsa ya kapsama alanı dışında ya da satın almış olduğunuz SİM kart hazır kart olduğundan kapanmıştır. Diğer bir sebep SIM kart kutuya yanlış yerleştirmiştir.
Uzun süreli kullanımda cihaza gönderdiğiniz SMS ler SIM hafızasını doldurabilir ve cihaz yeni SMS almayabilir. Böyle bir durumda cihazdaki SIM kartı normal bir telefona takarak mesaj gelen ve giden kutusunu boşaltmanız gerekir.
Cihaza yerleştirdiğiniz SIM kartta kontör olmasına ayrıca sim kartın PIN şifresi olmadığına Dikkat ediniz. SIM kartı normal bir telefona takarak ayarlardan PIN kodunu iptal edebilirsiniz.
Tüm kodlar SMS olarak gönderilir. Kodlar koyulaştırılmıştır.
Cihaz 5v çalışıyor. Direk 220V, 12V, 24V vermeyiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi