reklam
  • Geciktirici & Büyütücü & istek arttırıcı damla

Geciktirici & Büyütücü & istek arttırıcı damla

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 160,00₺

  
garanti

UYARICI DAMLA, GECİKTİRİCİ VE BÜYÜTÜCÜ
3 Ü BİR ARADA PAKETİYLE KARŞINIZDA

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ

İLETİŞİM HATTI ; 0535 308 35 43

GİZLİ PAKET KARGO HİZMETİMİZ VARDIR.

 Stag Sprey

Sprey'in günümüze kadar bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. STAG Sprey; 45  yıldır Türkiye de satışa sunulmuş ve kendisini ispatlamış kaliteli bir geciktirici spreydir. Sprey Kalite Kontrol: Katı ve gelişmiş bir kalite kontrol sistemi uygulanmakta ve GLP(good laboratory practice) den taviz verilmemektedir.

Stag Sprey Kullanımı: Ürünü cinsel ilişkiye  girmeden 5-10 dakika önce 3' er  kezpüskürtme şeklinde iki kez erkeklik organının uç kısmına uygulayın. Saatlerce keyfini çıkarın.


BAYAN UYARICI DAMLA

Bayanlara Özel Bitkisel Performans  sağlayan Damla İzin Belge:
Gold Spanish Damla Türk Gıda Kodeksine uygun olarak Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın 26.09.2011 Tarih ve G-348937 sayılı sicili ile üretilmektedir.
Bayanlara Özel Bitkisel Performans Damla İçindekiler:
Gold Spanish Damla Ürünü İçerisinde; Sakkaroz, su, epimedium, ginseng, ginko biloba Net:10Ml.

Gold Spanish Damla Kullanılışı aktiviteden  yaklaşık 1-2 saat önce 7-10 damla herhangi bir (su, meyve suyu vb.) alkolsüz doğal içecek içine karıştırılıp kullanılmaktadır. Aynı şekilde sabah ve akşam  günde 2 defa aç karnına içilir.


TİTAN GOLD ÖZEL SERİ JEL HIZLI ETKİ

Kullanım Şekli: Titan Jel içeriği bitkisel extratlardan üretilmiştir ve ortalama 35-40 dakika önce ihtiyaç duyulduğunda 1 ile 3 defa kısa sıkımlar halinde cilde haricen uygulanır Bitkisel olduğundan anında etki göstermemektedir. Etkisi 40-50 dakika arasında sürmektedir.

UYARI: Tahriş olmuş cilt, sivilceler, uçuklar ve açık yaralar üzerinde kullanmayınız. Aşırı derecede sürmeyiniz, çok az bir miktar yeterlidir. Temiz ciltte uygulayınız. 

Kişilerin cilt yapıları farklı olduğundan, etki süresi kişiye göre farklılık göstermektedir.  Dermotolojik testleri yapılmıştır.


Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi