reklam
  • Ucuz Telefon BB Mobile

Ucuz Telefon BB Mobile

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 69,00₺

  
garanti
                                                                         KAPIDA ÖDEME KARGO İLE NAKİT VEYA KREDİ KARTI TEK GEÇİM

05353083543
BB MOBİLE B1280

 BB mobile tuşlu cep telefonları piyasa asker telefonu, yaşlılar için telefon, ucuz tuşlu telefon olarak tanınır ve adlandırılır. Kullanımı çok basit ve şarj süresi oldukça uzundur. Bunların yanı sıra tercih edilmesinin sebeplerinden en önemlisi ucuz telefon, uygun fiyatlı telefon olarak bilinmesidir. 

 Ucuz telefonlar arasında yerini koruyan bir telefon olup hemen hemen heryerde 2. telefon olarak görebileceğiniz modellerden biridir. Bütçenizi sarsmayacak ve işinizi görecek bir telefon arıyorsanız karşınıza BB mobile telefonlar çıkacaktır. Bu ucuz telefonların fiyatlarına aldanmayınız gayet kullanışlıdır ve işinizi bir hayli görecektir.

ALARM

AJANDA

OYUN

REHBER

EL FENERİ

Ucuz telefon
 Genelde tercih edilmesinin sebebi kolay kullanımı sağlamlığı ve şarj süresinin uzun olması olan bu telefonlar fiyatıyla da caziptir. Halk arasında tuşlu telefon olarak geçen bu ceptelefonları askerler için telefon olarak da adlandırılabilir. Uygun fiyatlı telefon denince akla gelen sitemizde satış yapan telefon satış firmaları bir çok çeşit telefon sunmaktadır. Ucuz tuşlu telefonlar ortalama 100 tl civarında olup çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi